Specjalista ds. sprzedaży

Dołącz do naszego zespołu

Miejsce pracy:

Lublin (Konopnica)

Obowiązki:

  • Zadaniem osoby na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży będzie przygotowywanie ofert i kosztorysów, współpraca z działami technicznymi w celu pozyskania informacji niezbędnych do przygotowania oferty, uzgodnienia telefoniczne z klientem.
  • Osoba ta będzie również odpowiedzialna za opracowanie umów handlowych, zgodnie z przekazanymi wytycznymi.
  • W przypadku organizacji przez naszą firmę konferencji czy imprez targowych lub wystawienniczych, rolą osoby na tym stanowisku jest również pomoc w przygotowaniu i udział w tych wydarzeniach.

Wymagania:

  • Szukamy osoby, która posiada wykształcenie wyższe techniczne oraz doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej w dziale sprzedaży
  • Osoba na tym stanowisku powinna władać językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się; mile widziana również znajomość języka niemieckiego
  • Szukamy osoby, którą cechuje: odpowiedzialność, umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy, dyspozycyjność, otwartość i komunikatywność
  • Szukana przez nas osoba powinna posiadać prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę w dziale handlowym w grupie osób odpowiedzialnych za osiągnięcie celu sprzedażowego firmy.
  • Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze w profesjonalnej firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku oraz zdobycie licznych umiejętności praktycznych i cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się, innowacyjnej dziedzinie.
  • W początkowym okresie oferujemy szkolenie oraz pełne wsparcie kierownika działu w celu sprawnego wdrożenia się w specyfikę pracy na tym stanowisku. Z czasem oczekujemy dużej samodzielności.

Benefity:

  • systematyczne szkolenia sprzedażowe
  • naukę języka angielskiego poprzez regularne konwersacje z nauczycielem
  • system wynagrodzeń zależny od wyników pracy
  • pakiet opieki zdrowotnej
  • pakiet sportowy

Informacje dodatkowe:

W temacie korespondencji proszę wpisać: Specjalista ds. sprzedaży