Przemysł mięsny

Zakłady przemysł u mięsnego coraz powszechniej korzystają z najnowszej oferty technicznej dostępnej na rynku. Jest to tym bardziej uzasadnione, że w drodze do realizacji celów biznesowych przedsiębiorstwa te muszą spełnić cały szereg wymogów wynikających z regulacji krajowych, m.in. dotyczących systemów dobrej praktyki przetwórczej (HACCP, GHP, GMP), oceny surowca (EUROP), a w przypadku eksportu – norm obowiązujących w innych krajach.

Z perspektywy firm zajmujących się przetwórstwem mięsnym automatyzacja, a przede wszystkim robotyzacja, są nieocenioną pomocą w takim zorganizowaniu produkcji, która zapewnia nie tylko wydajność i powtarzalność wyrobu, ale także monitorowanie przebiegu procesów produkcyjnych oraz pozyskiwanie kompleksowych informacji z linii.

Zrobotyzowane linie paletyzacji Wikpol są doskonałym przykładem wdrożeń rozwiązujących konkretne problemy użytkowników. Nasi klienci z branży mięsnej uzyskują korzyści wynikające zarówno z niezwodnej realizacji poszczególnych zadań, jak i pełnej wymiany danych w ramach zintegrowanego systemu informatycznego. Szczególnie ważnym czynnikiem w przypadku wyrobów mięsnych jest także gwarancja ciągłości produkcji.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Z przyjemnością pomożemy Ci w doborze najlepszego rozwiązania.

Nasze realizacje

Poznaj Wybrane Projekty

Przemysł mięsny