Nawozy, surowce mineralne, środki ochrony roślin

Zakłady produkujące nawozy, surowce mineralne oraz środki ochrony roślin to ważna grupa klientów Wikpolu. Zakres wdrożonych przez nas rozwiązań dla tych branż jest szeroki, co wynika z potrzeby dostosowania linii paletyzacji i pakowania zbiorczego do charakterystyki produkcji w poszczególnych zakładach.

Dzięki naszym systemom przedsiębiorstwa zajmujące się wydobyciem i przetwarzaniem surowców mineralnych, produkujące nawozy oraz środki ochrony roślin mogą zaspokoić kluczowe potrzeby związane z usprawnianiem procesu wytwarzania. Dostarczane przez nas urządzenia wyróżniają się bowiem wysoką użytecznością, która wynika z następujących cech:

  • wysoka wydajność
  • precyzja działania
  • niezawodność
  • elastyczność
  • nowoczesne oprogramowanie raportujące wyniki pracy systemu i monitorujące jego stan

Nasze linie są przystosowane do paletyzacji i pakowania zbiorczego pełnej gamy produktów pakowanych w worki, kartony, butelki, pojemniki plastikowe, big-bagi. I nie jest to skończona lista możliwości. W zależności od potrzeb przezbrojenie urządzeń pod kątem zmiany asortymentu może się odbywać w sposób ręczny lub automatyczny. Możliwe jest łatwe dodawanie nowych wyrobów; różny może być także poziom automatyzacji linii.

Wikpol projektuje i wytwarza linie pakujące i paletyzujące z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów, co oznacza dużą rozpiętość oferty: od automatyzacji pakowania produktów jednostkowych w opakowania zbiorcze poprzez robotyzację procesu paletyzacji aż po kompletne linie pakowania i paletyzacji wykorzystujące roboty mobilne.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Z przyjemnością pomożemy Ci w doborze najlepszego rozwiązania.