Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza to branża obejmująca wyjątkowo szeroki zakres produktów oraz sposobów ich pakowania. Spośród licznych realizacji wykonanych przez nas dla producentów chemii gospodarczej najwięcej dotyczy zrobotyzowanej paletyzacji opakowań kartonowych. Klienci użytkują również nasze linie pakowania produktów w opakowania zbiorcze, systemy pick&place oraz systemy pakowania produktów nietypowych.

Firmy z tej branży to duże, nowoczesne, międzynarodowe podmioty, wyznaczające dostawcom wysokie standardy techniczne i jakościowe. Fakt, że realizujemy dla nich kilka kolejnych inwestycji świadczy o tym, że jesteśmy konkurencyjni pod wieloma względami.

Producenci chemii gospodarczej doceniają korzyści płynące z robotyzacji tak uciążliwych odcinków jak pakowanie i paletyzacja. W wyniku modernizacji osiągają bowiem poprawę wskaźników związanych z wydajnością, kosztami i jakością. W wielu przypadkach ważne są dla nich kwestie organizacyjne: praca 24 h, swobodna modyfikacja programów pakowania i paletyzacji podyktowana zmiana produktu lub opakowania, sterowanie pracą linii z różnych poziomów. Silną stroną naszych linii jest także wizualizacja pracy urządzeń z systemem informowania o zaistniałych zdarzeniach oraz współpraca z systemami zewnętrznymi, np. ERP.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Z przyjemnością pomożemy Ci w doborze najlepszego rozwiązania.