KARIERA

Łączymy pracę z pasją

Wiedza i zaangażowanie naszych pracowników są kluczowe dla sukcesu firmy. Wielu z naszych specjalistów to absolwenci Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Od kilkunastu lat współpracujemy z kadrą naukową oraz studentami tej uczelni, realizując wspólnie projekty z wielu różnych obszarów.

Jesteśmy firmą, która stabilnie się rozwija i w związku z tym stale rozbudowuje zespół. Szukamy ludzi z otwartymi umysłami, potrafiących współpracować z innymi, chcących się rozwijać i kochających to, co robią. Doświadczenie nie warunkuje przyjęcia do naszego grona.

Chcemy, by praca w Wikpolu dawała wszystkim nam satysfakcję. By każdy z nas mógł stwierdzić: to jest właśnie to, co lubię robić. To są właśnie ludzie, z którymi chcę współpracować.

Historie pracowników

Poznaj historie naszych pracowników

Od praktykanta do doktoranta
Czytaj więcej
Zaczęło się od nieobowiązkowych praktyk w okresie studiów. Praktyki miały na celu poszerzenie mojej wiedzy teoretycznej z dziedziny automatyki oraz nabycie umiejętności stosowania wiedzy inżynierskiej w praktyce. Praktyki były ciekawe i faktycznie sporo mi dały. Po ich zakończeniu zaproponowano mi pracę w okresie wakacyjnym przy montażu urządzeń w dziale automatyki. Dzięki tej pracy poznałem od podstaw proces tworzenia zrobotyzowanych linii produkcyjnych. Miałem okazję nabrać doświadczenia przy montażu szaf sterowniczych, uzbrajaniu urządzeń mechatronicznych czy też czytaniu schematów elektrycznych. Jeszcze przed zakończeniem studiów magisterskich dostałem propozycję pracy jako programista PLC w Wikpolu. Nabyta wcześniej wiedza znacznie ułatwiła mi rozpoczęcie pracy na tym stanowisku. Obecnie kontynuuje naukę na studiach III stopnia Politechniki Lubelskiej i jestem w trakcie wyboru tematu rozprawy doktoranckiej. Z racji tego, że Wikpol dba o ciągły rozwój i doskonalenie technologii uważam, że idealnym rozwiązaniem będzie podjęcie tematu pracy związanego z moimi obowiązkami w firmie.
Od sekretarki do zastępcy dyrektora
Czytaj więcej
Moja kariera w Wikpolu rozpoczęła się zaraz po studiach. Wygrałam wówczas rekrutację na stanowisko sekretarki. Firma istniała wówczas od 10 lat i prężnie się rozwijała, dzięki czemu i ja zdobywałam mnóstwo nowych umiejętności. Po ponad roku mój wysiłek i praca zostały docenione i awansowałam na stanowisko kierownika działu administracyjnego. Z każdym rokiem firma coraz bardziej się rozrasta, przybywa nowych osób. Mój dział również się rozwija, a obowiązki obejmują coraz więcej dziedzin. W 2014 r. ponownie zostałam doceniona i awansowałam na zastępcę dyrektora finansowego. Nowe stanowisko to nowe wyzwania. Cała moja dotychczasowa kariera łączy się z Wikpolem. Lubię to co robię, lubię ludzi z którymi współpracuję. Dobrze się tu czuję i każdemu życzę takiej pracy.
Poprzedni
Następny

Oferty pracy

dołącz do naszego zespołu

Jeśli sądzisz, że nasza firma może być dla Ciebie miejscem, w którym rozwiniesz swoje zainteresowania, i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

Automatyk – programista robotów

Lublin (Konopnica)

Automatyk – programista PLC

Lublin (Konopnica)

Programista aplikacyjny

Lublin (Konopnica)

Specjalista ds. sprzedaży

Lublin (Konopnica)