POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI

Niniejsza Polityka Ochrony Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez użytkowników w związku z korzystaniem z serwisu internetowego udostępnianego w domenie www.wikpol.com.pl, w szczególności z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie serwisu.

  1. Uzyskanie kontaktu za pośrednictwem serwisu www.wikpol.com.pl wymaga podania informacji o użytkowniku poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, w którym należy podać informacje kontaktowe (tj. imię, nazwisko, firmę, numer telefonu, adres e-mail).

  2. Informacje zawarte w formularzu są wykorzystywane przez Wikpol sp. z o.o. wyłącznie do kontaktów z użytkownikami serwisu oraz do ewentualnego dostosowywania zawartych na stronie informacji do potrzeb i oczekiwań zgłoszonych w formularzu.

  3. Wszystkie dane o użytkownikach uzyskane przez Wikpol sp. z o.o. za pośrednictwem tego serwisu są przechowywane i przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo, zgodnie z przepisami polskiego prawa oraz nie są udostępniane żadnym osobom trzecim.

Fanuc robotics

Siemens

Festo

fanuc

nord

certyfikat

rzetelna