Fanuc robotics

Siemens

Festo

fanuc

nord

certyfikat

rzetelna

Linia do pakowania, robotyzacja linii produkcyjnych

Znajdujące się w ofercie naszej firmy maszyny pakujące i linie pakujące wpływają na automatyzację jednych z najbardziej pracochłonnych procesów produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych i najwyższej jakości komponentów udało nam się stworzyć systemy kompleksowo wspierające czynności pakowania w różnych branżach i dla różnych materiałów.

Dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom maszyny i systemy w pełni dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Każda oferowana przez nas linia do pakowania do worków otwartych, wentylowych oraz do worków typu big-bag jest wykonywana zgodnie z oczekiwaniami klienta. W rezultacie realizowana z nami robotyzacja linii produkcyjnych pozwala na uzyskanie znacznie wyższej produktywności, a tym samym jest dobrą inwestycją w poprawę konkurencyjności oraz przyszłe zyski.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami maszyn pakujących znajdujących się w naszej ofercie – w razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
© 2013 | WIKPOL